Slide background
Slide background

Vertimai

Vertimas raštu 

Užsakovų pateikti tekstai vertimui dažnai būna specialios profesinės ar techninės srities ir reikalauja ypatingų lingvistinių ir specializuotos terminologijos žinių.

UAB „Anglų kalbos centras“ dirba profesionalių vertėjų ir redaktorių komanda, dirbantys vertėjai specializuojasi tam tikroje srityje. Bet kokio sudėtingumo užsakymą atlieka vertėjas, išmanantis tą sritį. Mes verčiame įvairiausių sričių tekstus: juridinius, techninius, medicininius, transporto, energetikos, žemės ūkio, finansinius, ekonominius, aplinkosaugos, socialinės apsaugos, reklamos, draudimo, Europos Sąjungos dokumentus, ir kt.

 Vertimai atliekami iš/į:
anglų, rusų, ukrainiečių, norvegų, švedų, vokiečių, ispanų, lenkų, prancūzų, italų, latvių, estų, olandų, danų, hebrajų, baltarusių, čekų, slovakų… kitas kalbas.

Vertimų tvirtinimas antspaudu

Biuro:

Išversto dokumento teisingumas tvirtinamas vertėjo parašu ir vertimų biuro antspaudu.

Notaro:

Užsakovui pageidaujant, galimas notaro patvirtinimas. Notaras tvirtina vertėjo parašą dokumentuose, kurie pateikiami kartu su originalu arba notaro patvirtintu nuorašu.

Apostilė:

Apostilė – tai konsulinė pažyma, kuria patvirtinamas ir parašo tikrumas, ir pasirašiusiojo  asmens pareigos, ir spaudo ar ženklo tapatumas. Tvirtinimo apostile paslaugą teikia mūsų vertimų biuras, o jos dažniausiai prireikia tuomet, kai atliekamas svarbių dokumentų, naudojamų užsienio šalyse, vertimas. Apostilizavimas ir vertimas viename vertimų biure taupo Jūsų laiką ir pinigus, tad „Anglų kalbos centras“ teikia abi paslaugas.

VERTIMAI TAIP PAT PRIIMAMI El. paštu IŠ LIETUVOS IR IŠ UŽSIENIO

SKUBIUS VERTIMUS ATLIEKAME TĄ PAČIĄ DIENĄ