Slide background
Slide background

Vertimai

Vertimai raštu 

Užsakovų pateikti tekstai vertimui raštu dažnai būna specialios profesinės ar techninės srities ir reikalauja ypatingų lingvistinių ir specializuotos terminologijos žinių. Vertimai raštu.

UAB „Anglų kalbos centras“ dirba profesionalių vertėjų ir redaktorių komanda, dirbantys vertėjai specializuojasi tam tikroje srityje. Bet kokio sudėtingumo užsakymą atlieka vertėjas, išmanantis tą sritį. Mes verčiame įvairiausių sričių tekstus: juridinius, techninius, medicininius, transporto, energetikos, žemės ūkio, finansinius, ekonominius, aplinkosaugos, socialinės apsaugos, reklamos, draudimo, Europos Sąjungos dokumentus, ir kt.

 Vertimai atliekami iš/į:
anglų, rusų, ukrainiečių, norvegų, švedų, vokiečių, ispanų, lenkų, prancūzų, italų, latvių, estų, olandų, danų, hebrajų, baltarusių, čekų, slovakų… kitas kalbas.

Vertimų tvirtinimas antspaudu

Oficialus dokumentų tvirtinimas:

Jūsų vertimai yra patvirtinami mūsų vertimo biuro antspaudu ir pas notarą. Vertimo biuro antspaudas patvirtina, kad išversti tekstai ar dokumentai visiškai atitinka originalą ir mes prisiimame atsakomybę už vertimo kokybę. Mes taip pat atsakingai elgiamės su Jūsų patikėtais tekstais ir dokumentais bei juose pateikta informacija, todėl kiekvienam klientui galime garantuoti konfidencialumą.

Apostilė:

Legalizuojame lietuviškus dokumentus ir dedame ant jų apostiles. Jums nereikės niekuo rūpintis! Tiesiog atneškite mums savo dokumentą ir viskuo pasirūpins mūsų vertimų biuro specialistai. Apostilė tai konsulinė pažyma, kuria oficialiai patvirtinamas parašo tikrumas, dokumentą pasirašiusiojo asmens pareigos ir, kai reikia, dokumente esančio antspaudo arba ženklo tapatumas, atitinkanti pridedamą prie 1961 m. spalio 5 d. Hagos konvencijos dėl užsienio valstybėse išduotų dokumentų legalizavimo panaikinimo esantį pavyzdį. Apostilizavimas ir vertimas viename vertimų biure taupo Jūsų laiką ir pinigus, tad „Anglų kalbos centras“ teikia abi paslaugas.

Esate ne Lietuvoje:

Mūsų vertimo paslaugos yra prieinamos ne tik gyvenantiems Lietuvoje, bet ir užsienyje – Vertimai internetu. Atsiųskite užsakymą el. paštu ne ilgiau nei per 30 minučių sužinokite, kiek kainuos vertimas. Apmokėjimą atlikite internetu iš Jums patogios vietos, o mes atliktą vertimą operatyviai išsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu arba per siuntų tarnybą į bet kurią pasaulio vietą!

SKUBIUS VERTIMUS ATLIEKAME TĄ PAČIĄ DIENĄ. SKAMBINKITE TEL.: + 370 600 69 599

VERTIMŲ BIURAS TELŠIUOSE RESPUBLIKOS G. 13 antras aukštas